![](https://argolidasport.gr/wp-content/uploads/2024/02/422461665_974734677456874_8341041986393473345_n-1-1024x577.jpg)
Σε ευχάριστο οικογενειακό κλίμα πραγματοποιήθηκε το βράδυ της Πέμπτης 1 Φεβρουαρίου η κοπή βασιλόπιτας του 2024 του Μυκηναϊκού στο μεζεδοπωλείο “Μεζεδόκηπος”!
Η πρόεδρος του σωματείου, Χρύσα Καλαφάτη-Τσετσέκου ευχήθηκε υγεία σε όλους τους ποδοσφαιριστές και επιτυχίες για την ομάδα μας. Ακολούθησε δείπνο αντάξιο της φήμης του Μεζεδόκηπου!
Στην εκδήλωση παραβρέθηκε ο Αντιδήμαρχος Αθλητισμού, Νέων, Εθελοντισμού & Τουριστικής Ανάπτυξης του Δήμου Άργους-Μυκηνών, Σωτήρης Δαμάλας τον οποίο ευχαριστούμε για την παρουσία του!
![](https://i1.wp.com/argolidasport.gr/wp-content/uploads/2024/02/422461665_974734677456874_8341041986393473345_n-1024x577.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/argolidasport.gr/wp-content/uploads/2024/02/422585411_975013140762361_8369260681891184992_n-577x1024.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/argolidasport.gr/wp-content/uploads/2024/02/422615533_975013070762368_8342731450737664962_n-1024x461.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/argolidasport.gr/wp-content/uploads/2024/02/422693070_974734650790210_2882469837019619905_n.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/argolidasport.gr/wp-content/uploads/2024/02/422711394_974734714123537_3856236408252639674_n-768x1024.jpg?ssl=1)